внатрешна глава - 1

Контактирајте не

Xinxiang Voltup Technology Co., Ltd

Адреса

Зграда Б2, улица Ксинје, индустриски парк за интелигентно производство, округ Хонгки, град Ксинсианг, провинција Хенан

Е-пошта

Маркетинг директор: Кристина

chris.z@voltupbattery.com

Телефон

+86 18100830307

Whatsapp

+86 18100830307